Slider

E ftuara në BBC merr vëmendjen me penisin plastik në raft të librave

Gjithnjë kontrollojeni prapavijën e fotografive e videove që bëni.

Një e ftuar në BBC Wales Today i la shikuesit të shtangur pasi në prapavijë dukej një lodër seksi duke qëndruar krenarisht në raftin e saj të librave.

Yvette Amos u paraqit në emisionin e lajmeve të martën në mbrëmje për të diskutuar efektin e pandemisë në normat e punësimit, dhe sa prej tyre po vazhdojnë të luftojnë për gjetjen e një pune.https://2cb05c0de067118f718b090ee820348b.safeframe.googlesyndication.com/safeframe/1-0-37/html/container.html

Ajo që ra në sy derisa Yvette po fliste, ishte një ‘dildo’. Penisi plastik ishte i ekspozuar në raftin e librave të mysafires.

Ajo u bë virale me këto pamje pasi që pritet që dildot të mbahen të fshehura nga syri i publikut.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button