BotaLajme

E rëndë në Greqi/ Nipi qëllon me thikë xhaxhain, 63-vjeçari ndërron jetë në spital

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Myriophyto të Greqisë, ku nipi ka qëlluar për vdekje me thikë xhaxhain e tij. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e sotme.

Mediat greke raportojnë se një 27-vjeçar ka goditur me thikë xhaxhain e tij, 63-vjeçar, ndërkohë që identitetet e tyre nuk bëhen të ditura. I plagosuri u dërgua në spitalin e Kilkis, ku u shpall i vdekur.

Para ngjarjes së rëndë raportohet se viktima dhe autori kishin debatuar. Policia greke ka bërë të mundur arrestimin e autorit të ngjarjes.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button