Showbiz

E shtrirë dhe nudo, Demi Rose çmend rrjetin

Ajo është zhvendosur në Ibiza për t’i dhënë 15.7 milion ndjekësve të saj në Instagram shumë përmbajtje ‘frymëzuese’.

Dhe Demi Rose ndau të enjten disa foto ku shfaqet nudo dhe e shtrirë në një fushë.

25 vjeçarja theksoi me krenari të pasmet e saj, ndërsa ishte shtrirë në bar me qenin e saj dhe në duar mbante një revistë.

“Dëshira ime është të qëndroj gjithmonë kështu. Të jetoj e qetë në një cep të lumturisë”, shkruan krahas fotove Demi.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button