Slider

E turpshme, burri godet një grua në Prishtinë (Pamje)

Një veprim të turpshëm ka kryer sot një person në komunën e Prishtinës.

Një lexues i IndeksOnline ka dërguar një video ku shihet një person duke i rënë shuplakë në fytyrë një gruaje në mes të rrugës.

Sipas videos, gjersa ishin duke ecur një burrë e një grua në tortuar pas një diskutimi, burri ngrit dorën mbi gruan e për një moment ndalen në rrugë.

Kujtojmë se rastet e sulmeve ndaj grave dhe dhunës në familje nuk mungojnë në raportet 24 orësh të policisë./IndeksOnline/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button