KosovëLajme

Eksluzive: Ky është i dyshuari që rrëmbeu gruan në Istog para syve të babait (Foto)

Gjatë ditës së djeshme në qytetin e Istogut ka ndodhur një ngjarje e tmerrshme, ku babai ka raportuar në Polici se është rrëmbyer vajza e saj.

“Dy të dyshuar meshkuj kosovarë me një veturë me targa vendore kanë rrëmbyer vajzën e tij” thuhej në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Ndërkohë IndeksOnline ka mësuar identitetin dhe të dhënat e rrëmbyesit.

Ai është “B.Shala”, i cili rrëmbeu gruan e tij në sy të babait. Shala e ka rrëmbyer bashkëshorten në fshatin Drejë të Istogut, ai është nga fshati Nakëll i Pejës, i lindur më 1975. /IndeksOnline/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button