Showbiz

Enca i ‘trullon’ fansat me mëngjes, e shfaq hapur gjoksin

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, është thuajse çdo ditë aktive në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga rutina e saj.

Shumë herë, Enca publikon për fansat ndonjë fotografi provokuese, duke u bërë kështu një personazh mjaft i diskutuar mediatik.

Një gjë të tillë ajo e ka bërë në imazhet e fundit të publikuara në InstaStory, ku me tu zgjuar në mëngjes, ka marrë disa poza provokuese.

Ajo ka pozuar vetëm me reçipeta, duke vënë në pak gjoksin atraktiv me çka ka ngacmuar imagjinatën e fansave të saj.

Enca përndryshe ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e saj.

Kënga e fundit që ajo solli ishte gjatë verës së vitit të kaluar, ku publikoi bashkëpunimin “Break down” me reperin Don Xhon.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button