Showbiz

Eskalon debati Big Mama-Antonela: Je femër e pamoralshme

Një debat i ashpër ka ndodhur mes Antonelës dhe Big Mamës, ku eskaluan aq shumë saqë Big Mama ka lërë shtëpinë .


Ajo gjë që e nevrikosi aq shumë Big Mamën ishte se Antonela i tha se e shau në gjuhën serbe.

Dalja e Big Mamës i ka befasuar banorët, ndërsa nga e gjithë kjo që ndodhi, Antonela ka filluar të qajë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button