Slider

Fatmir Limaj feston ditëlindjen, kaq vjet mbushi

Kandidati për kryeministër nga Nisma, Fatmir Limaj. sot feston ditëlindjen.

Limaj ka lindur me 4 shkurt në vitin 1971 dhe sot mbush 50 vjet. Djali i tij, Durimi, përmes një postimi në Facebook ka uruar atë për ditëlindje.

“Shumë urime për më të shtrejtin tim dhe të familjes sonë! Edhe 121 te lumtura, ashtu siç vetem ti e meriton”, ka shkruar ai.

https://0878ff48134072af7e5ffefe77077be2.safeframe.googlesyndication.com/safeframe/1-0-37/html/container.htmlhttps://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fdurim.fzlimaj%2Fposts%2F780280362844323&width=500&show_text=true&height=670&appId

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button