Showbiz

Fero nuk i ndahet më Arbenitës, çifti publikojnë foto së bashku

Fero dhe Arbenita shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë.

E çifti në fjalë nuk përtojnë që kohë pas kohe të publikojnë imazhe krahë njëri-tjetrit, shkruan IndeksOnline.

Padyshim, është Arbenita ajo e cila duket kaq e ëmbël, si gjithmonë./IndeksOnline/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button