Showbiz

Filmon format bombastike nga afër, Kejvina Kthella “tërbon” fansat

Ajo është një nga modelet më të përfolura të showbiz-it shqiptar.

Është fjala për Kejvina Kthellën, e cila së fundmi ka zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale se ka udhëtuar për punë në Dubai.

Por postimi që ka tërhequr më shumë vëmendjen e ndjekësve të saj është një video ku shfaqet e veshur me një palë bikini ngjyrë ari.

Kejvina filmonte  trupin nga afër dhe paraqitja e saj nuk donte fare koment. “Photoshop”, 

ka shkruar ajo me shaka sipër videos, duke ‘thumbuar’ të gjithë ata që e kritikojnë për editim të imazheve.

Kejvina në këtë video nuk kishte vendosur asnjë pikë makijazhi në fytyrë dhe dukej e freskët.ImageFOTO GALERI

Image

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button