Showbiz

Fjolla Morina publikon foton intime me biznesmenin 11 vjet më të ri (Foto)

Bashkëshorti i këngëtares së njohur Fjolla Morina, biznesmeni Fisnik Syla, ka festuar ditëlindjen e tij të 30-të.

Me këtë rast, këngëtarja Morina i ka organizuar atij një festë me familjarët dhe rrethin e ngushtë të të afërmve

Imazhet nga festa luksoze, Fjolla i ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, duke marrë pëlqimet e komente të shumta nga ndjekësit.

Së fundmi, Fjolla publikoi disa imazhe më intime të realizuara gjatë festës, ku çifti shfaqen duke i dhuruar një puthje të zjarrtë njëri-tjetrit.

Në mbishkrimin e fotografisë, interpretuesja ajo shkruan: Kjo është ajo që dua të bëj me ty gjithmonë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button