Kosovë

Ganimete Musliu ironizon me Vjosa Osmanin, e quan “Mimoza llastica”

Ish-deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu ka ironizuar me paraqitjen e djeshme të Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit ku u bë e ditur se kjo e fundit me anë të marrëveshjes synon të bëhet presidente e Kosovës.

Musliu në Facebook e ka publikuar një skenë të shkurtër të filmit të vjetër shqiptar “Mimoza llastica”.

Sipas saj, Vjosa Osmani është si Mimoza Llastica, e këtë e ka arsyetuar se përmes Vetëvendosjes dëshiron të bëhet presidente.

“Mimoza Llastica për mes vv dëshiron te behet Plesidente. ”, ka shkruar Musliu.

https://www.facebook.com/watch/GanimeteMusliuOfficial/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button