Showbiz

Genta tregon pse i janë fshirë fotot e shtatzënisë nga Instagrami

Në mediat rozë mori vëmendje të madhe llogaria e këngëtares Genta Ismajli, në të cilin nuk gjenden më fotot e shtatzënisë në rrjetin e saj social Instagram.

Genta përmes një postimi në Instastory tregoi se llogaria e saj është hakuar dhe janë fshirë fotot, shkruan arbresh.info

Postimi i plotë:

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button