Showbiz

Georgina Rodriguez shfaqet e ‘zjarrtë’ në bikini

Georgina Rodriguez është ndër personazhet më të komentuar për momentin.

E dashura e Ronaldos përmes rrjete sociale ndan imazhe dhe video nga përditshmëria, përfshirë edhe udhëtimet luksoze, shkruan portali arbresh.info

Në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja ka marrë vëmendje të madhe me linjat trupore.

Së fundi, bukuroshja ka pozuar për kampanjën e linjës së re të produkteve të “Effek”, ku reklamoi bikinit.

Ajo ishte veshur me një palë bikini dypjesëshe, teksa dukej në formë shumë të mirë dhe u komentua pozitivisht.

Përmes stërvitjeve të shumta, Gerogina ka arritur të formësojë tiparet trupore, për të cilat po pëlqehet në masë të madhe.

Vlen të përmendet se ajo fitoi popullaritetin përmes lidhjes së saj me futbollistin e njohur, Cristiano Ronaldo. /arbresh.info/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button