Slider

Gjendet pa shenja jete një person afër Qeverisë së Kosovës

Është gjetur pak më parë një person pa shenja jete afër Qeverisë së Kosovës.

Në vendin e ngjarjes ka dal ndihma e shpejtë si dhe janë lajmëruar Policia e Kosovës.

IndeksOnline raport se dyshohet se tashmë i njeri ka pësuar infarkt.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button