Kuriozitete

Gruaja e operuar mbeti e hutuar pasi fqinji bën ankesë për ‘zhurmë seksuale’

Të gjithë kemi kaluar shumë kohë në shtëpi gjatë vitit të kaluar – dhe nuk ka pasur gjithmonë marrëdhënie të shkëlqyera me fqinjët tanë.

Ndonjëherë, ata mund të dëgjojnë atë që po ndodh brenda shtëpisë ose banesës tuaj.

Një grua mbeti e hutuar pasi mori një shënim nga fqinjët e saj duke i kërkuar që të lëvizte shtratin nga muri, transmeton Klan Kosova.

Nëna e saj e ndau shënimin e plotë në Twitter, ku tha me shaka: “Vajza ime mori një letër ankese nga fqinjët”.

Por ajo shpjegoi se shënimi ishte diçka e pavlerë duke shtuar: “Të them të drejtën, nuk ka asgjë të vërtetë në këtë letër. Vajza ime është operuar në shpinë 2 javë më parë dhe nuk një shtrat të ngjitur për muri”.

Letra thoshte: “Kjo është çështje mjaft delikate, por ju po shqetësoni fqinjët tuaj me ato që tingëllojnë si zhurma të një natyre seksuale të cilat dëgjohen mjaft qartë ditë pas dite, në mëngjes dhe mbrëmje. Gjithashtu tingëllon se përplasja e kokës në mur. Të gjithë do të ishim mirënjohës nëse vendos diçka në mes të krevatit dhe murit dhe të bëni më pak zhurmë pasi e konsiderojmë të turpshme”.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button