Showbiz

“Gruaja ime, urime dita e dashurisë sonë”, Fisnik Syla i bën befasi Fjolla Morinës

Çifti i njohur, Fjolla Morina dhe Fisnik Syla, po festojnë Ditën e të Dashuruarve.

Në rrjetin social Instagram, ishte biznesmeni ai që ofroi pamje të mrekullueshme nga befasia që kishte përgatitur.

Në postimin e parë Syla shihet i vetëm në fotografi, ndërsa darkon së bashku me bashkëshorten e tij.

Përpos që ofroi pamje nga dhoma përplot trëndafila, Fisniku ka ndarë një imazh edhe të Fjollës.

“Gruaja ime, urime dita e dashurisë sonë”. Ka shkruar ai në përshkrim.

Fjolla në anën tjetër shihej e veshur me plot stil, duke vënë në fokus linjat e formësuara trupore.

Vlen të përmendet se çifti para dy muajve, bën të ditur se janë martuar zyrtarisht.

Image

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button