Kuriozitete

Horoskopi , 17 mars 2021

Dashi

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, Mërkuri dhe Marsi do të rreshtohen mirë dhe kjo do të krijojë një lloj shqetësimi të brendshëm. Po kaloni një periudhë që nuk është më e mira, përqendrohuni dhe bëni një përpjekje për të ndryshuar diçka tek ju.

Demi

Duhet të besoni më shumë në vetvete, veçanërisht në vendin e punës, ku ndiheni pak të përjashtuar. Nëse jeni në një lidhje, do të duhet të punoni shumë për të qëndruar të qetë edhe nëse ndjeni shumë presion.

Binjakët

Siç tregohet nga horoskopi i Paolo Fox, do të duhet t’i jepni vetes pak relaksim. Kohët e fundit, situatat e jashtme dhe mjedisi i punës po ju stresojnë shumë. Nuk ju janë dhënë meritat e duhura. Përpiquni ta kaloni këtë moment.

Gaforrja

Me Venusin dhe Merkurin që nuk janë më në qiellin tuaj, do të duhet të keni kujdes nga gjithçka që thoni dhe bëni. Mjedisi dhe shqetësimet e jashtme do të ndikojnë në jetën tuaj të përditshme. Qëndroni në pritje në vend që të bëni gjithmonë hapin e parë.https://gjc.gjirafa.com/Home/IndexR?configId=4197-2&gjid=91627138&v=2.1&guid=133aae3e09a148d8862b5bb81f362ecfa7f4b400bb5f4f258b9a5828e4531934

Luani

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, një lajm i mirë në dashuri do të mbërrijë këtë të mërkurë. Nga data 20 e këtij muaji kjo magji mund të mbarojë, prandaj shijoni këto ditë, kur përballeni me diçka shumë konkrete. Mundohuni të sqaroni zemrën tuaj.

Virgjëresha

Bëhuni gati për të kapërcyer një sfidë të vështirë. Ju po luftoni shumë dhe po sakrifikoni shumë gjëra të dashura për ju, por ka ardhur koha të korrni shpërblimet. Sfida kësaj here do të jetë në vendin e punës.

Peshorja

Ju do të jeni nervozë dhe të shqetësuar, për fajin e partnerit që mund të vendosë të zbulojë një sekret të mbajtur të fshehur për një kohë të gjatë. Mundohuni të dëgjoni në heshtje dhe, para se të mbërrini në konkluzione të nxituara, jepini vetes 10 minuta të qëndroni me veten tuaj.

Akrepi

Në punë, do të jeni në gjendje të zgjidhni disa probleme që kanë lindur në 10 ditët e fundit. Në dashuri jeni shumë të shpërqendruar dhe partneri po e kupton, keni ende kohë të riktheheni në hapat tuaj, bëjeni para se të jetë tepër vonë.https://gjc.gjirafa.com/Home/IndexR?configId=4197-2&gjid=67513508&v=2.1&guid=133aae3e09a148d8862b5bb81f362ecfa7f4b400bb5f4f258b9a5828e4531934

Shigjetari

Hëna do të jetë në shenjën tuaj dhe kjo do të favorizojë një person si ju që lulëzon me emocione dhe marrëdhënie që së shpejti bëhen një pikë referimi në jetën tuaj. Në punë, kushtojini vëmendje kolegëve të Demit.

Bricjapi

Kjo e mërkurë do të jetë një ditë e rëndësishme për ju. Venusi dhe Marsi janë në shenjën tuaj dhe kjo mund të tregojë vetëm një fundjavë të rëndësishme për çiftet që e duan njëri-tjetrin. Në punë gjithçka është e heshtur, bëhuni gati për të bërë lëvizjen e parë.https://gjc.gjirafa.com/Home/IndexR?configId=4197-2&gjid=41267789&v=2.1&guid=133aae3e09a148d8862b5bb81f362ecfa7f4b400bb5f4f258b9a5828e4531934

Ujori

Siç tregohet nga horoskopi i Paolo Fox, do të merrni një përgjigje shumë të rëndësishme në dashuri. Kohët e fundit jeni përpjekur të ruani qetësinë shumë shpesh, mbase ka ardhur koha të kuptoni arsyen e zhgënjimit tuaj.

Peshqit

Ditë vendimtare për ndjenjat. Do të ketë një konfirmim në dashuri dhe kjo vetëm mund t’ju bëjë të buzëqeshni përsëri në fytyrë. Në punë, shumë lajme po vijnë por do të duhet të prisni edhe disa ditë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button