KosovëLajme

I mituri rrahet me nënën e tij në Prizren, të dy përfundojnë në spital

Një rast i rëndë i dhunës në familje është raportuar të ketë ndodhur dje në Prizren.

Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar- i mitur, pasi që i njëjti për shkak të mosmarrëveshjeve të vazhdueshme ishte përleshur fizikisht me të dyshuarën femër kosovare-nënën e tij, duke i shkaktuar lëndime njëri-tjetrit.

Të njëjtëve u është ofruar tretman mjekësor në spitalin rajonal në Prizren dhe sipas raporteve mjekësore, lëndimet janë të lehta.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit lirohen, rasti vazhdon në procedurë të rregullt. Rasti është duke u hetuar.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button