Sport

Icardi e quan “bushtër” gruan e tij, Instagrami ia fshin komentin

Së fundmi, një koment i Mauro Icardit tek postimi i gruasë së tij ka bërë bujë tek mediat, transmeton Indeksonline.

Në fotografinë ku ishte Wanda, vetë futbollisti dhe qeni i tyre, Icardi kishte komentuar: “Qeni im dhe kurva ime”.

Këtë koment ia ka fshirë Instagrami pasi e ka cilësuar si ofendim dhe bulizëm.

Icardi e ka publikuar në Instastory  paralajmërimin e Instagramit në lidhje me komentin.

Futbollisti i njohur, Mauro Icardi përveç futbollit, shpeshherë ka bërë “namin” në mediat rozë me gruan e tij, Wanda Icardi.

Së fundmi, një koment i Mauro Icardit tek postimi i gruasë së tij ka bërë bujë tek mediat, transmeton Indeksonline.

Në fotografinë ku ishte Wanda, vetë futbollisti dhe qeni i tyre, Icardi kishte komentuar: “Qeni im dhe kurva ime”.

Këtë koment ia ka fshirë Instagrami pasi e ka cilësuar si ofendim dhe bulizëm.

Icardi e ka publikuar në Instastory  paralajmërimin e Instagramit në lidhje me komentin.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button