Sport

Icardi po luante ndaj Lorient, hajdutët i hyjnë në shtëpi dhe vjedhin sende me vlerë, shifra shkon deri në…

Siç raportohet nga klubi, Mauro Icardi ishte gjithashtu viktimë e një vjedhjeje. Hajdutët grabitën shtëpinë e sulmuesit argjentinas që ndodhet në Neuilly-sur-Seine (Hauts-de-Seine)

Pas çështjes Sergio Rico, një tjetër lojtar i PSG u grabit. Siç raportohet nga klubi, Mauro Icardi ishte gjithashtu viktimë e një vjedhjeje. Hajdutët grabitën shtëpinë e sulmuesit argjentinas që ndodhet në Neuilly-sur-Seine (Hauts-de-Seine).

Futbollisti, i cili nuk ishte i pranishëm në shtëpi, por ishte larg me klubin në Lorient për ndeshjen e kampionatit, u njoftua nga shërbëtorët.Sipas një vlerësimi fillestar, hajdutët kishin vjedhur bizhuteri, orë dore dhe rroba luksoze për një vlerë prej 400,000 euro.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button