Showbiz

Infektohet me Covid-19 aktorja e njohur turke

Aktorja e njohur turke, Hazal Kaya është infektuar me koronavirus.

Mediat turke shkruajnë se aktorja e “Pera Palas” ka shfaqur simptoma të lehta të sëmundjes dhe ndodhet në karantinë.

Hazal u bë u njohur për publikun shqiptar për rolet e saj në serialet shumë të ndjekura “Aşk-ı Memnu” dhe “Maral”.

Kujtojmë që Hazal i dha fund beqarisë me aktorin Ali Atay në një ceremoni madhështore më 6 shkurt të vitit 2019./arbresh.info/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button