Showbiz

“Je i fëlliqur”, Sara përplaset sërish me Princin

Sara nuk i ndal ofendimet ndaj Princit.

Sara dhe Princi që prej puntantës së djeshme në “Përputhen” i kanë ‘acaruar’ raportet.

E gjitha nisi me një deklaratë të Princit, ku tha se Sara pëlqen djemtë që kanë vetura luskoze, duke e bërë atë të reagojë ashpër.

Gjatë debatit të djeshëm, Princi ishte larguar nga studio, ndërsa sot (e premte) dyshja filluan të debatonin sërish.

Në një moment, Sara e quan “të fëlliqur” Princin, ndërsa ky i fundit po i kërkonte falje asaj.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button