Slider

Kapen 10 kg drogë në Maqedoni, dy në pranga

Policia ka sekuestruar 10 kilogram kanabis gjatë një aksioni të zhvilluar pasditen e sotme në dy lokalcione të Kumanovës.

Në pranga kanë përfunduar dy shtetas.

Një nga Kumanova dhe një tjetër banues në fshatin Rramanli të Kumanovës.

Nuk dihet destinacioni i lëndës narkotike.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button