MaqedoniSlider

Kapen 10kg drogë në Kumanovë

Policia ka sekuestruar 10 kilogram kanabis gjatë një aksioni të zhvilluar pasditen e sotme në dy lokalcione të Kumanovës.

Në pranga kanë përfunduar dy shtetas, një nga Kumanova dhe një tjetër banues në fshatin Rramanli të Kumanovës. Nuk dihet destinacioni i lëndës narkotike.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button