Showbiz

Kejvina Kthella sërish me imazhe ‘hot’ nga Dubai

Kejvina Kthella, përkundër pandemisë coronavirus, ka zgjedhur që të udhëtojë jashtë vendit.

Bukuroshja brune pothuajse për çdo lëvizje të saj informon fansat, përkatësisht në rrjetin social Instagram, shkruan portali arbresh.info

Së fundmi ajo ka ndarë një sërë imazhe, të cilat i ka realizuar gjatë udhëtimit në Dubai.

Bukuroshja bionde u shfaq me një palë pantallona të zi dhe një bluzë unike, çka i vinte në pah gjoksin e formësuar.

Postimi mori me mijëra komplimente, fansa të cilët e përkrahin modelen në çdo kohë. /arbresh.info/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button