Showbiz

Kejvina provokon nga prapa: Kam të pasme të mira

Kejvina provokoi keq me fotot e fundit.

Kejvina Kthella edhe një herë arriti të marrë vëmendjen e ndjekësve me paraqitjen në rrjete sociale.

Modelja, së fundi ka ndarë me ndjekësit disa fotografi, ku shfaqet e veshur me xhinse dhe një bluzë rozë.

Xhinset e ngushta ia theksonin asja format trupore, në veçanti të pasmet e formësuara, të cilat i kishte vënë në plan të parë.

“Unë mund të jem vajzë e keqe, por kam të pasme të mira”, ka shkruar ajo.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button