Showbiz

Kendall tregon belin dhe format perfekte të një modeleje

Kendall Jenner ka treguar belin e saj derisa ka pozuar në jelek të portokalltë dhe në atlete të shkurtra…pak minuta pasi që lansoi koleksionin e parfumit me Kim Kardashian

Kendell Jenner është duke u marrë shumë më stërvitje në palestër dhe për këtë vazhdon të këtë forma perfekte.

Të martën, 25 vjeçarja ka treguar se është në një formë të mirë në një jelek dhe atlete të shkurtra ngjyrë portokalli.

Vajza e ballinës së “Vogue” është parë duke bërë selfie para pasqyrës derisa mbulon fytyrën e vet me telefonin e saj. /GazetaExpress/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button