Showbiz

Këngëtarja e famshme shqiptare e pranon: I kam dalë para makinës që t’më shtypte!

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptarë, Anxhela Peristeri ka zbuluar 3 çmenduri të frikshme që ka bërë në jetën e saj.

Një nga këto çmenduri përfshihet dhe e dalura para një makine që ta shtypte por pa dhënë detaje për motivet e këtij veprimi.

Këto rrëfime Peristeri i bëri gjatë një interviste për “Ora Neës” ku ajo tregoi më shumë për pjesëmarrjen e saj në Eurovision gjithashtu edhe për videoklipin e këngës “Karma” me të cilën do të përfaqësojë Shqipërinë në këtë Festival.

Një nga pyetjet e gazetarit për këngëtaren ishte: Tre çmenduritë më të mëdha që ke bërë?

“Kam hyrë në det në temperatura shumë të ulëta

Jam hedhur nga kati i dytë kur kam qenë e vogël

I kam dalë makinës para që të më shtypte“- përgjigjet Anxhela.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button