Showbiz

Këngëtarja ikë nga Lul Basha, shkon te Edi Rama!

Çiljeta Xhilaga ka befasuar të gjithë me deklaratën e fundit politike.

Këngëtarja e njohur që dikur ishte pjesë e PD-së, mesa duket sot ndihet e zhgënjyer me Lulzim Bashën.

Kohët e fundit jeni distancuar nga PD-ja, cila është arsyeja? “Unë jam larguar nga PD-ja sepse kam pakënaqësi nga Lulzim Basha. Unë kam ndryshuar dhe vota ime këtë vit shkon për PS-në dhe Edi Ramë. Sigurisht që habiteni por Rama e meriton, demokratët janë zhgënjyer nga Luli” tha Çiljeta gjatë intervistës në Top Channel.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button