KosovëLajme

Këta janë anëtarët e Këshillit të Përgjithshëm të LDK-së

Menjëherë pasi ka zgjedhur Lumir Abdixhikun si kreun e ri të partisë, Lidhja Demokratike e Kosovës ka zgjedhur edhe Këshillin e Përgjithshëm, shkruan Indeksonline.

Tani kjo parti ka publikuar edhe listën me anëtarët e Këshillit të Përgjithshëm.

Procesi i zgjedhjeve në LDK është vlerësuar sot si demokratik dhe shembullor.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button