Showbiz

Këtë nuk e prisnim nga Tayna, çfarë e quan publikisht Edi Ramën (Video)

Kryeministri Edi Rama me daljet e tij publike, komentet apo dhe notat e humorit nëpër takime zyrtare, duket se ka lënë një shije “pikante” tek personazhet e njohur që nuk kanë lidhje me politikën, dhe jashtë Shqipërisë.

Komenti i fundit ka ardhur nga reperja kosovare Doruntina Shala, e njohur me emrin e artit si Tayna.

E pyetur për Kreun e Qeverisë në “After party-n” e Luanës në emisionin “Shiko kush Luan”, se cilin konsideron si mashkullin më “sicko” në showbizin shqiptar, reperja ka thënë me nota humori “Edi Ramën”.

Kjo pyetje lidhet me këngën e saj “Sicko”, të publikuar rreth një vit më parë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button