Showbiz

Khloe Kardashian shfaqet tërheqëse para pasqyrës

Blogerja nuk ka qenë e turpshme për të treguar fizikun e saj të përsosur nga palestëra në rrjetet sociale.

Dhe ylli i Keeping Up With The Kardashians pozoi në bikini me nuancë të errëta nga marka e saj Good American për një fotosesion të improvizuar të shtunën pasdite.

Në përgjithësi, Kardashian postoi dy foto dhe tre video të shkurtra të saj duke pozuar para një pasqyre, me sa duket në shtëpinë e saj në Los Angeles.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button