Showbiz

Khloe Kardashian tregon linjat e saj perfekte në bikinit e markës ‘Good American’

Khloe Kardashian vazhdon të jetë ndër personat më të komentuar në rrjet.

Përkundër kësaj, në imazhet që ajo publikon, mundohet që të kurojë pothuajse secilin detaj, shkruan portali arbresh.info

Kjo ndonëse ka bërë që miliona ndjekës ta marrin si shembull, përfshirë edhe për stilin e jetesës.

36-vjeçarja dhe bashkëthemeluesja e markës ‘Good American’ shfaqi belin e saj dhe këmbët e gjata.

Ajo dukej e mrekullueshme me pamjen tërheqëse, e cila përbëhej nga një palë bikini seksi.

Pamja me dy foto ishte stiluar me një dukje të tejdukshëm me ngjyrë të mbuluar veshur me pjesët e markës së saj ‘Good American’.

Khloe vuri në dukje mesin e saj të vogël dhe të pasmet ndërsa pozonte e ulur nga një guri me kënd.

Sa i përket jetës së saj private, Khloe për një është aluduar që u ribashkua me Tristan Thompson, i cili e kishte tradhtuar dy herë. / arbresh.info/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button