Showbiz

Kika për Albin Kurtin: E urrej!

Kika personazhi kryesor i emisonit “It’s My Love” ai të cilin këtë “Reality Show” e bëri më interesant, por që tani më nuk është pjesë e tij, tregoi se tash do të marrë pjesë në zgjedhjet parlamentare, shkruan Gazeta Express.

Në një intervistë për Express Rozë, ai ka treguar më shumë për kandidimin e tij në zgjedhjet e 14 shkurtit e gjithashtu komentoi edhe Albin Kurtin dhe Vjosa Osmanin.

Kësaj të dytës madje edhe i kishte bërë një ftesë publike të cilën mund ta ndiqni në linkun më poshtë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button