Showbiz

Kikës i del video në shtrat me konkurrentin e “It’s My Love”

VIDEO: https://bit.ly/3uzmiw2

Kreshnik Husaj i njohur si Kika, pas skandalit me përplasjet për emisionin “It’s my Love”, atij iu ka publikuar një video e cila ka ngjallur shumë dyshime në rrjetet sociale.

Në videon e publikuar, Kika shihet në shtrat gjysmë i zhveshur me konkurrentin e “It’s my Love”, Altin Koliqin.

Javë më parë ai publikoi një disa biseda me Valon Malokun dhe  një fotografi nga shtrati me konkurrentin tjetër, Beratin.

https://video.gjirafa.com/rec-2021-02-27-09-24-22-mp4

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button