Showbiz

Kim ‘harron’ divorcin, e nis ditën me foto tërheqëse në plazh

Kim ka lënë pas hallet e jetës private.

Ylli televiziv, së fundi u fotografua nga papracët duke u relaksuar gjatë një nate jashtë me miqtë e shoqërinë.

Mëngjesin e sotëm, Kim e nisi me një fotografi në bikini, ku theksoi tiparet e bujshme trupore dhe po merrte rreze dielli në plazh.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button