Showbiz

Kim Kardashian pozon në bikini, tregon pasuritë trupore

40 vjeçarja ka marrë vëmendjen e ndjekësve me pozat e reja nga pushimet.

E veshur në bikini ngjyrë të gjelbër, ajo postoi dy imazhe teksa kishte marrë poza joshëse.

Blogerja e njohur mbathur mbante një palë sandale në përshtatje me ngjyrën e bikineve ishte shfaqur pa makijazh.

Kim, dukjen e saj e kombinoi me akesorë ari në qafë. Nëna e katër fëmijëve po shijon disa ditë pushimi në një vend tropikal bashkë me motrat e saj Khloe, Kourtney dhe Kylie.

Ndryshe, Kim Kardashian me 12 shkurt do e lansojë linjën e saj të re të kozmetikës.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button