Showbiz

Kim Kardashian pozon tërësisht e zhveshur

Ajo është mësuar të bëjë bujë në Instagram dhe paraqitja e divorcit së fundmi nuk ka ndryshuar asgjë.

Kim Kardashian pozoi e zhveshur të premten në Instagram, për të promovuar markën e saj “Skims”, shkruan DailyMail.

40 vjeçarja, u ul në një sfond bambu, ku dukej tërësisht e zhveshur dhe e veshur vetëm me një palë geta transparente në pjesën e poshtme.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button