Showbiz

Kim Kardashian shijon pushimet me fëmijët e saj, pas ndarjes nga Kanye West

Kim Kardashian gjatë kësaj kohe ka qenë shumë e përfolur në tabloidet e huaja e po ashtu edhe në rrjete sociale.

Kjo pas ndarjes nga Kanye West, me të cilin ishte e martuar për më shumë se gjashtë vite.

Të njëjtit kanë së bashku katër fëmijë, gjersa ylli i “Keeping Up With the Kardashians ka filluar pushimet vetëm me ta.

Kim ka ndarë me 212 milionë fansat disa imazhe nga pushimet, në të cilët duket se po kalon një kohë të mrekullueshme.

“Jeta e nënës në pushime. Pushimet e Pranverës”, ka shkruar ajo.

Siç ka deklaruar, ajo do jetë më shumë e fokusuar tek fëmijët përkundër divorcit me reperin 43 vjeçar.

Ky njëherësh ishte divorci i tretë për Kim, e cila më parë ka qenë e martuar me Damon Thomas dhe lojtarin e NBA, Kris Humphries.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button