Showbiz

Kim tregon asetet në SKIMS

Kim Kardashian ka modeluar në jelek në shtëpi derisa ka promovuar pjesë nga koleksioni i saj i Skims…pasi u thas e Kanye West edhe “e ka ndërruar numrin e telefonit”   

Kim Kardashian është një zonjushë biznesi që dëshiron t’i tregojë botës që di të duket normale edhe kur kalon në një periudhë të keqe në jetën personale.

Të mekurën, 40 vjeçarja është dukur sensacionale derisa ka pozuar në të brendshme SKIMS para një pasqyre që gjendet në shtëpinë e saj me vlerë 60 milionë dollarë në Hidden Hills në Kaliforni.

Siç e dimë ajo është pronare e KLKW Beauty dhe KKW Gragrances që kanë vlerë bashkë një miliard dollarë.

Këto foto vinë pasi që burri i saj me të cilin ajo do të ndahet, Kanye West e ka ndërruar numrin e telefonit dhe do të bisedojë me Kim nëpërmes personalit të sigurisë së saj. /GazetaExpress/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button