LajmeMaqedoni

Kuvend, caktohet seancë për shtyrjen e regjistrimit

Kryeparlamentari Talat Xhaferi për në ora 13:00 e ka caktuar seancën për ndryshimin e Ligjit për regjistrim dhe për ndryshim të Kodit Zgjedhor.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button