Showbiz

Kuzhineri i njohur, Nusret poston foto nga restauranti i tij me reperen kosovare

Ajo është e njohur për luksin që bën dhe këtë tashmë e ka dëshmuar përmes postimeve në rrjete sociale.

Bëhet fjalë për reperen shqiptare, e cila jeton dhe vepron mes Zvicrës e Gjermanisë, Loredana Zefin, që tanimë po vazhdon të jetë mjaft e komentuar sa për jetën ashtu edhe për të bëmat e përditshme, shkruan portali arbresh.info

së fundi këngëtarja e njohur shqiptare Loredana ka vizituar restaurantin e kuzhinierit të famshëm, Nusret Gokçe.

Kuzhinieri me famë botërore ka postuar foto në krahë të Loredanës në faqen e tij të Instagramit.

Restaurantet e tij njohin miliona vizitorë anembanë botës. / 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button