KosovëLajme

Ky zyrtari i LDK-së reagon pas publikimit të përgjimit ku Nagavci flet për Osmanin

Anëtari i Këshillit të Përgjithshëm të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Bajram Gecaj, ka reaguar par publikimit të përgjimeve ku dëgjohet Arbërie Nagavci duke folur për Vjosa Osmanin.

Gecaj tha se Osmani ka kaluar nga partie e cila e nderoi dhe e privilegjoi tek partia ku konsiderohet vetëm numër.

“O kuku çka i boni vetit” … nga partia e cila e nderoi dhe e privilegjoi, në kotillën ku konsiderohet hiq tjetër pos numër! Arbërie Nagavci: Këta tjerët mujnë me e marrë përgjegjësinë, mujnë me marrë votë të OJQ

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button