Showbiz

Kylie Jenner ngacmon imagjinatën me veshjen e ngushtë

Ajo është ndër personazhet me famë botërore që komentohet më së shumti në faqet rozë.

Bëhet fjalë për Kylie Jenner, e cila asnjëherë nuk i kursen imazhet nga jeta dhe karriera profesionale, shkruan portali arbresh.info

Në një postim të fundit në rrjetin socia Instagram, Kylie ka ndarë disa fotografi që shfaqnin tipare e saj të bukurisë.

Kylie u shfaq me një veshje të ngushtë, e cila ia vinte të pah asetet bombastike.

Përndryshe, 23-vjeçarja ka qenë duke shijuar në maksimum pushimet në vende të ndryshme, pasi ishte mërzitur duke qëndruar në shtëpi për shkak të pandemisë coronavirus. /arbresh.info

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button