Sport

Lajm i keq për Juventusin, dy raste të tjera me koronavirus

Lajmi keq për Juventusin U-23, ku pas tamponave të kryer janë evidentuar dy raste pozitive me koronavirus.

Dy personat e infektuar janë pjesëtarë të stafit teknik të skuadrës bardhezi U-23.

Këtë lajm e ka publikuar vetë klubi i Juventusit me anë të një komunikate zyrtare në rrjetet e saj, ku ka deklaruar se të dy personat janë vetë-izoluar dhe janë duke ndjekur me përpikmëri protokollin sanitar dhe shëndetësor anti-COVID.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button