Showbiz

Lediana mollë sherri/ Nuk qetësi! Përplasen sërish Melisa dhe Mevlani: ku të mundem do të ofendoj. I pafytyrë

Sherri Melisa-Mevlan ka vazhduar edhe sot në Përputhen Prime. Javën që lamë pas u pa tek Melisa një zëmërim i paparë pas takimit të Mevlanit dhe Ledianës ku ai i dedikoi dhe një këngë.

Debati

Melisa: Mos e merr për xhelozi, por zhvlerësim

Mevlani: Po pse

Melisa: se ke menduar se më kë gatu, se është aty gati çdo herë. jam shumë e sigurt për pafytërisinë tënde.

Mevlani: Mua mos ofendo

Melisa: Nuk do ndalem sa të mundem do të ofendoj për atë se cfarë ke bërë

mevlani; pse?

melisa: po përsë u cove në këmbë, ke frikë se s’mbrohet dot ajo?

Mevlani: Jo thjesht u cova për të sqaruar dhe qetësuar situatën Mos më fol gjithë ironi, mos më bëj si profesoreshë.

melisa: Aman të lutem mos na bëj meme.

Mevlani: po ta shpejgoj cdo kush ka të drejtë të thojë atë se cfarë do, edhe lediana

Ti u revoltove pse i dedikova këngë

melisa: kur vjen puna ke shpall një lloj munduimi kurse ndaj meje asgjë.

Vjen dhe del në takimeme mua krejt në rregull dhe pastaj…

S’do rregullohet asgjë mes nesh ta dish.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button