Showbiz

Lidhja e fshehtë me Beartin/ Reagon për herë të parë Tea

Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi janë çifti më i ri i showbiz-it, të cilët konfirmuan romancën e tyre ditën e djeshme duke bërë bujë të madhe në të gjitha mediat.

Pak ditë pasi doli e “përputhur” me Andin nga emisioni “Për’Puthen”, Tea dhe partneri i saj (gjithashtu ish-konkurrent në emision), konfirmuan lidhjen duke i habitur të gjithë.

Së fundmi një reagim ka ardhur nga Tea, ajo shkruan:

Kr.imi perfekt nuk Ekziston, Ose ti vetëm lë prova sepse do të kapesh./Blic

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button