Slider

Lirohet Naser Kelmendi, pasi u arrestua nga polica serbe

Biznesmeni nga Peja, Naser Kelmendi, është ndaluar ditën e sotme nga Policia serbe dhe është dërguar në Stacionin Policor të Lloznicës.

Mirëpo, Indeksonline mëson se biznesmeni kosovar tashmë është liruar.

Ndryshe, Kelmendi ishte ndaluar në hyrje të një hoteli rreth orës 13:30.

Mediat beogradase kishin shkruar se “tek ai nuk është gjetur diçka që do ta lidhte me ndonjë vepër penale”.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button