Showbiz

Loredana shfaq format trupore teksa shijon pushimet në Dubai

Reperja e njohur shqiptare ka udhëtuar drejt Dubait përsëri.

Ajo ka vendosur të udhëtojë drejt Dubait me një mike të sajën dhe nuk po ngurron të ndajë pamje nga atje.

Loredana është mjaft aktive me projekte të ndryshme muzikore dhe në rrjete sociale prej ku edhe i informon fansat e saj për më të rejat rreth jetës së saj.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button